top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

Tribün Cepte'nin abonelik ücreti nedir?

Tribün Cepte servisine 3,50 TL/Hafta ile abone olabilir, takımınız kazandığında haftalık 10 GB'a kadar ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Tribün Cepte'de hangi servisler bulunmaktadır?

Tribün Cepte BiP kanalında, takımınıza olan sevginizi Çalarken Dinlet tonu atayarak sizi arayanlara dinletebilir, Süper Lig ile iligili puan durumu, haftalık fikstür, takımlarla ilgili güncel haberlere ve videolara ulaşabilirsiniz.

Tribün Cepte'de ödül nasıl kazanılır?

Takımınız o hafta maç kazandığında size de çark çevirme hakkı verilir. Çark hakkınızı kullandığınızda haftalık 10 GB'a kadar olan ödüllerden birini kazanırsınız.

Çark ile kazanılabilecek ödüller nedir?

Çark çevirme hakkınızı kullandığınızda aşağıdaki ödüllerden birini kazanırsınız; Haftalık 10 GB Haftalık 1 GB Günlük 5 GB Günlük 2 GB Günlük 1 GB Günlük 500 MB.

Çark çevirme hakkımı kullanmayı unuttum. Çark hakkımı kaybediyor muyum?

Tribün Cepte servisine 3,50 TL/Hafta ile abone olabilir, takımınız kazandığında haftalık 10 GB'a kadar ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Tribün Cepte'den ton nasıl atanır?

Tribün Cepte'ye abone olduğunuzda takımınıza ait varsayılan ton telefonunuza maç günleri dinletilecek şekilde atanır. Siz kanala girdiğinizde bu tonu, takımınıza ait başka tonlarla değiştirebilir, tonu her gün dinletebilir, veya durdurabilirsiniz.

Tonu maç günleri atadığımda ton ne zaman devredışı kalır?

Telefonuza ton atamanızı sadece maç günleri olarak yaptığınızda, telefonunuz maç günlerinin olduğu tarihlerde saat 08:00 ile 23:59 arasında bu tonla çalacaktır.

Tribün Cepte aboneliğimi nasıl sonlandırabilirim?

Tribün Cepte aboneliğinizi sonlandırmak için "IPTAL TRIBUNCEPTE" yazıp 2200'a gönderdiğinizde abonelik iptal talebiniz alınacaktır. İptal talebiniz başarılı sonuçlandığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

bottom of page